Mücadele çevresi İzmir'de bir araya geliyor!

Pazar, Temmuz 25, 2010


İZMİR- Çeşme’deki 5 yıldızlı Club Familia Tatil Köyü büyük bir buluşmaya ev sahipliği yapacak. Dostlukları 30-40 yıl öncesine dayanan darbeler döneminin milliyetçi-muhafazakar kuşağı bir araya gelerek güncel konuları değerlendirecekler.
 
Ramazan’ın ilk haftasına denk gelen buluşmaya yüzlerce “eski dost” aileleriyle birlikte katılacaklar. Zengin bir programın gerçekleştirileceği buluşmada sohbetler, konferanslar ve Ramazan ayının anlamına uygun etkinlikler gerçekleştirilecek.

Heyecanlandıran buluşma

“Büyük buluşma” hakkında bilgi veren Anadolu Eğitim, Kültür ve Bilim Vakfı Genel Başkanı Ali Ay, Türkiye’nin her tarafından gelecek eski dava arkadaşlarıyla yeniden biraraya gelmelerinin kendilerini çok heyecanlandırdığını belirterek şunları söyledi:

“Mücadele geleneğinden gelen bu fedakar gönül erleriyle 10-15 Ağustos tarihleri arasında İzmir Çeşme’de sevgi buluşmasını gerçekleştireceğiz.

Amacımız; Ramazan ayının giderek tatil sezonuna denk gelmesini de vesile bilerek; bu ayı dostlarımızla birlikte karşılayıp manevi hazzı paylaşmak, aramızda var olan sevgi ve muhabbeti daha da artırmak, yıllar önce başlayan köklü dostlukları yeniden tazelemek ve ailelerimizin tanışmalarına güzel bir zemin oluşturmak… Ramazan'ın ilk haftasında çocuklarımızın, hanımlarımızın, gençlerimizin ve yetişkinlerimizin her birinin dolu dolu, eğlenceli, heyecanlı ve mutlu yaşayacağı, ayrılırken de bir sonraki senenin özlemini duyacağı bir tatil ve Ramazan programını gerçekleştirmeyi arzuluyoruz.”

Ay, programa katılmak isteyenlerin vakfın 0 312 213 99 75 no’lu telefonunu arayarak organizasyonun Genel Koordinatörü Hüseyin Ayaz’la temasa geçmelerini hatırlattı.

HaBertaraf.com

8 yorum:

Adsız,  28 Temmuz 2010 23:40  

Iyi gunler dilerim,
Mucadelecilerin bir araya gelmeleri ve bunun icin bir program tertiplemeleri beni genc bir mucadeleci olarak mutlu etmistir. Bu bir araya gelisin yeni bir hamlenin baslangici olmasi icin cok genis katilimli, kimseyi disarda birakmadan butun mucadelecileri kucaklamaliyiz. Fakat baslangic olarak umit verici bir calismadir. Dusunenleri ve gayret sarfedenleri butun kalbimle tebrik ediyorum.
Allah basarilar nasip eylesin. Amin.

Mehmet Sukru OFLAZ
Hollanda

Adsız,  15 Ağustos 2010 13:45  

Birlikte rahmet
Ayrılıkta azap vardır. buyurulmuş.
Rabbim Hayırlı kılsın.
Rızasına muvafık kılsın.

Adsız,  5 Eylül 2010 12:07  
Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.
Ahmet Tevfik Çınarlı,  5 Eylül 2010 16:20  
Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.
gundoganfa 5 Eylül 2010 16:30  
Bu yorum yazar tarafından silindi.
gundoganfa 5 Eylül 2010 16:30  
Bu yorum yazar tarafından silindi.
Adsız,  9 Eylül 2010 12:59  
Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

Yorum Gönder

"Mücadele Birliği nasıl ki kurluduğu yıllarda sahabe iştiyakı, imanı, gayreti ile çalışmışsa; Bugün de hiç bir grup, parti, şahıs tekelinde değildir.

Bu teşkilatın tezgahından geçenler yine aynı kardeşlik duyguları ile birbirlerine bağlıdır. Bunu ifsad eden, arada husumeti yayanlar asla Mücadeleci olamazlar!"

Son Yorumlar

İman Et
Mücadele Et
Zafer Senindir!

Yeni Yayın Geldiğinde E-Posta Almak İstiyorum

Zafer Hakkın
ve Hakk'a inananlarındır!
Kopyalama hakları: GNU, GÖBL.