YENİDEN MİLLİ MÜCADELECİLERE, TÜM MİLLİ KADROLARA VE MİLLETİME

Perşembe, Ağustos 06, 2015

Yıllardır Millet Partisi üzerinde asıl operasyonları yapanların, Millet Partisi'nin oylarının çoğalmasından asıl korkanların hangi mahfiller olduğu ve bu mahfillerin Millet Partisi'ne yönelik operasyonlarını hangi çeşit yöntemlerle gerçekleştirdikleri, kimleri nasıl kullandıkları, bu olayların içerden ve dışardan nasıl yürütüldüğü ve neden Millet Partisi üzerinde bu kadar çok ciddiyetle ve çok yönlü durulduğu apayrı bir yazı ve belki de kitap konusudur.
Ve tüm bu duruma rağmen hala bu ülkede Millet Partisi ve Millet Partililer varsa; bunu ancak Millet Partililer anlayabilir ve açıklayabilir.
Bu konuda "CIA'nın Muteber Adamları, Yılmaz POLAT, Sivil Örümceğin Ağında,.Mustafa Aslan ve Kıbrıs Girit Olmasın, Rauf Denktaş'ın kitabının son bölümü "Karen Fog Dosyası" ilk önereceğim kaynaklardır.
Ayrıca Yüzde 1 oy ile son 150 yılın en büyük siyasi dönüşümünü Millet Partisi'nin gerçekleştirmesi ve ABD Ankara Büyükelçisinin hemen ittifakın ardından geri çekilmesi, AB ülkelerinin büyükelçiliklerinde ışıkların sabaha kadar yanması üzerinde dikkatle düşünülmelidir.
Millet Partisi'nin 2 milletvekili ile 1995, 5 Ekim'inde Tansu Çiller'in kurduğu azınlık hükümetininin hükümet programına 4 madde koydurmuştur. Bunlar;
  1. Adil seçim kanunu
  2. Baş örtüsü sorununun temelinden çözümü
  3. Gümrük Birliği
  4. Avrupa Birliği konularının sadece AB lobilerinin tek taraflı baskılarıyla değil; Bizden Milletimizden yana olan enstitü ve çevrelerce de eşit şekilde Millete duyurulması ve ondan sonra referandumla karar verilmesi. 
Bu 4 madde hükümet programına eklenmiş ve hükümet programı Millet Partisi'nin tüm üyelerinin onayına sunulduktan sonra kabul edilmiştir. (Gerçek demokrasi örneği, 2013'te Almanya'da CDU; SPD arasındaki koalisyonda SPD koalisyon protokolünü üyelerinin onayına sunarak aynı yöntemi uygulayarak bizim bu uygulamamız Almanya'ya örnek olmuştur)
Özellikle hükümet programına koyduğumuz 3 ve 4. maddelerin 10 Ekim 1995'te TBMM'de hükümet programıyla okunmasından sonra 15 Ekim 1995 günü yapılan güvenoylamasında Tansu Çiller hükümetinin güvenoyu alması mümkün olmadığı gibi; ondan sonra Tansu ÇİLLER bir şekilde sür'atle siyasetin dışına itilmiştir.
Milletimiz ve özellikle milleti bir yığın olmaktan çıkarıp teşkilatlama görevine sahip tüm YMM'ler ve Milli Kadrolar tüm bunları çok iyi bilerek Millet Partisi'ne sahip çıkmalıdır.
Mehmet MUTLUOĞLU

0 yorum:

Yorum Gönder

"Mücadele Birliği nasıl ki kurluduğu yıllarda sahabe iştiyakı, imanı, gayreti ile çalışmışsa; Bugün de hiç bir grup, parti, şahıs tekelinde değildir.

Bu teşkilatın tezgahından geçenler yine aynı kardeşlik duyguları ile birbirlerine bağlıdır. Bunu ifsad eden, arada husumeti yayanlar asla Mücadeleci olamazlar!"

Son Yorumlar

İman Et
Mücadele Et
Zafer Senindir!

Yeni Yayın Geldiğinde E-Posta Almak İstiyorum

Zafer Hakkın
ve Hakk'a inananlarındır!
Kopyalama hakları: GNU, GÖBL.